GİZLİLİK İLKELERİMİZ

 

           

İpekböceği Anaokulu, ilke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. İpekböceği Anaokulu, sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

 

. Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek

. Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek

. Satın aldığınız hizmetler doğrultusunda bildirimlerde bulunmak

 

Kişisel bilgilere sadece yetkili İpekböceği Anaokulu personeli erişebilir. İpekböceği Anaokulu, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak hizmetlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler İpekböceği Anaokulu tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

 

İpekböceği Anaokulu, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, İpekböceği Anaokulu’nun, yukarıda özetlediğimiz, Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

 

İpekböceği Anaokulu Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız info@ipekbocegi.com.tr mail adresine başvurunuz.